Zásady pro používání sociálních sítí

V současné době je společnost Aidian aktivní na: LinkedIn, Twitter, Instagram, Facebook a YouTube.
Odkazy na tyto kanály lze nalézt na adrese aidian.cz nebo na jednotlivých adresách:

Společnost Aidian poskytuje prostřednictvím sociálních sítí pouze obecné obchodní informace, základní informace o produktech, diagnostice a volných pracovních místech. Veškerý obsah profilů na sociálních sítích je v angličtině.

Jsou-li otázky týkající se podrobnějšího popisu našeho produktu zaslány prostřednictvím sociální sítě, vyzýváme odesilatele, aby v případě, že očekává odpověď, zaslal dotaz standardní cestou tj. na e-mail: product.support@aidian.eu

Tým pracovníků společnosti Aidian zodpovědný za komunikaci na sociálních sítích doufá, že přispěvatelé se budou řídit dobrými mravy a v komentářích dodržovat zásady slušnosti. Vyhrazujeme si právo nevhodné komentáře v některých případech odstranit.

Odmítnutí odpovědnosti

Aidian neodpovídá za komentáře vložené externími přispěvateli na firemní profily společnosti, ani za jiné akce, závěry nebo škody (přímé nebo nepřímé) vzniklé na základě výše uvedeného. Profily společnosti Aidian mohou obsahovat odkazy na externí webové stránky. Aidian nenese zodpovědnost za obsah zveřejněný na těchto stránkách externími stranami.

Celý text o sociálních sítích v angličtině najdete zde:

www.aidian.eu/privacy/social-media-policy