Často kladené otázky

Často kladené otázky

Jak mohu získat Aidian Academy?

Aidian Academy vyžaduje roční smlouvu. Kontaktujte prosím prodejce.

Co je licenční poplatek Aidian Academy?

Každý student potřebuje licenci (kat. č. 154801) pro přístup k e-learningové platformě Aidian Academy. Aidian Academy je přístupná pomocí hesla.

Co je poplatek za kurz Aidian Academy?

Poplatek za jeden kurz (kat. č. 154802) umožňuje všem studentům, kteří mají licenci, přihlásit se do jednoho kurzu. Můžete si vybrat kurz nebo kombinaci kurzů. Další kurzy můžete snadno přidat i dodatečně.

Kdo je koordinátor?

Pro velkou skupinu studentů je možné přidat roli koordinátora jako další funkci. Koordinátor je student z vaší skupiny, který může do skupiny přidávat nové studenty, sledovat jejich pokrok v kurzech a dostávat informace o vydaných certifikátech.

Jak mohu získat přístup do Aidian Academy?

Pro přístup do Aidian Academy je potřeba mít licenci. Po zahájení používání služby obdržíte e-mail od uživatele Admin (prostřednictvím společnosti Aidian) s vaším uživatelským jménem (e-mailovou adresou), dočasným heslem a odkazem na Aidian Academy. Zkontrolujte prosím složku nevyžádané pošty pro případ, že by do ní byl doručen uvítací e-mail.

Kdo může vidět můj pokrok v kurzech?

Studenti se na Aidian Academy vzájemně nevidí. Pokud má vaše skupina přiděleného koordinátora, váš pokrok může vidět pouze on. Aidian Academy je v souladu s GDPR.