O nás

O nás

Aidian je přední společností v oblasti IVD. Našim zákazníkům a partnerům nabízíme nejlepší řešení a služby zaměřené na jejich potřeby, vysoce kvalitní produkty a agilní řízení projektů. Vyvíjíme a vyrábíme spolehlivé, rychlé a snadno použitelné diagnostické testy pro point-of-care, které podporují účinnou a fungující zdravotní péči.

Jsme finská společnost působící v oblasti IVD s téměř 50ti letou zkušeností s vývojem a výrobou spolehlivých, rychlých a snadno použitelných diagnostických testů, zejména pro primární péči.

Svým zákazníkům a partnerům nabízíme nejlepší řešení a služby se zaměřením na jeho potřeby, vysoce kvalitní produkty a agilní řízení projektů. Naším hlavním cílem je poskytovat flexibilní řešení zákazníkům se specifickými požadavky.

Máme 300 zaměstnanců, kteří chtějí být v popředí zlepšování zdravotní péče. Správným rozhodnutím ve správný čas pomáháme řešit jednu z největších hrozeb pro globální zdraví, kterou je antimikrobiální rezistence.

Kromě našeho hlavního sídla ve finském Espoo máme pobočky v 12 různých zemích: Švédsku, Norsku, Dánsku, Německu, České republice, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Nizozemsko, Belgie, Estonsko a Číně.

Zaměřujeme se na rozšiřování naší společnosti a na vývoj produktů, které splňují požadavky našich zákazníků dnes i v budoucnosti.

Působíme ve více než 60ti zemích světa. Naší vlajkovou lodí jsou produkty QuikRead go®, které se používají celosvětově a našimi zákazníky je používáno téměř 60 000 přístrojů. Splňujeme požadavky normy kvality ISO 13485 a požadavky FDA.

Hodnoty, poslání a vize

  • Hodnoty
  • Poslání
  • Vize