Aidian Connect

Aidian Connect

Aidian Connect je aplikace umožňující přenos výsledků z přístroje QuikRead go® Instrument do mobilních telefonů. S Aidian Connect můžete okamžitě sdílet výsledky a tím urychlit léčbu pacienta, snížit pracovní zátěž a jednodušeji vyvážit úkoly. Je určena k použití profesionálními zdravotnickými pracovníky.

Aplikace je dostupná pro použití na podporovaných mobilních zařízeních Apple iOS a Android.

Aidian Connect je firemní aplikace pro přístroje QuikRead go® Instrument. Zabezpečená a zašifrovaná aplikace Aidian Connect umožňuje přístup k datům pouze pro registrované uživatele. Kontroly integrity dat a funkce přihlašování zajišťují výsledky, kterým můžete věřit. Aidian Connect umožňuje bezdrátovou mobilitu přístroje QuikRead go a dostupnost důvěryhodných výsledků kdykoliv a kdekoliv jsou zapotřebí.

Aplikace Aidian Connect pracuje na mobilních telefonech s Apple a Androidem, a tabletech s verzí iOS 11.0 nebo vyšší, nebo s Android verzí 7.0 nebo vyšší.

Mobilní zařízení s Aidian Connect musí být připojeno ke stejné zabezpečené lokální síti zdravotnické organizace jako přístroje QuikRead go.

Mobilní zařízení s Aidian Connect aplikací není určeno pro trvalý záznam výsledků pacientů.

S Aidian Connect můžete:

  • Zobrazit a sdílet výsledky vygenerované přístrojem
  • Přidávat informace související se správou výsledků
  • Vytvářet a exportovat data kontroly kvality
  • Tisknout data na Vaší kancelářské nebo termální tiskárně

Stáhněte si aplikaci Aidian Connect